30 januari 2015 om 12:06
< 1 min lezen

Herman van Veen treedt op bij 5 mei-concert

(Novum) - Tijdens het traditionele 5 mei-concert op de Amstel in Amsterdam treden Herman van Veen, Giovanca en Claudia de Breij op. Het concert is de feestelijke afsluiting van de Nationale Viering van de Bevrijding.

De artiesten zullen worden begeleid door het Nationaal Jeugdorkest ((NJO), dat meldde het Nationaal Comité 4 en 5 mei vrijdag. De NOS zendt het 5 mei-concert vanaf 21.00 uur rechtstreeks uit.

“De vierde en de vijfde mei herinneren ons aan dat wat nooit meer mag gebeuren”, aldus Van Veen. “Eerst staan we stil en zwijgen we, daarna gaat de vlag uit. En vieren we een vrijheid die niet vanzelfsprekend is.” Het 5 mei-concert is een licht klassiek concert dat elk jaar verzorgd wordt door een ander orkest. In het NJO zitten volgens de organisatie de beste conservatoriumstudenten uit binnen- en buitenland.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg