24 oktober 2011 om 13:14
< 1 min lezen

Goud voor Corinthia hotel in Lissabon tijdens Travel Weekly Magellan Awards

OPORTO – Het vijf-sterren Corinthia Hotel in Lissabon werd tijdens de Travel Weekly Magellan Awards 2011 bekroond met een gouden award in de categorie Beste Hotel/Resort. Het hotel ontving deze gerenommeerde prijs dankzij haar uitstekende zakelijke services en meeting ruimtes.

De Travel Weekly Magellan Awards beloont elk jaar de beste hotels, airlines, luchthavens, touroperators en reisbestemmingen. De winnaars worden uitgelicht in een speciale editie van het Britse toerisme vakblad ‘Travel Weekly’.

Met zijn indrukwekkende vergaderruimtes bezit het Corinthia hotel het grootste conferentiecentrum in Lissabon. Tijdens de derde editie van de ‘Events Annual Gala’ in Oporto leverden deze uitstekende faciliteiten het hotel ook in 2009 al de titel ‘Best Events Hotel in Portugal’ op.

Ten tijde van de ‘Events Annual Gala’ in Portugal lanceerde het Corinthia hotel een ‘Meet for Free’ campagne, waarbij gratis vergaderruimtes werden aangeboden aan groepen van tien personen of meer. En met succes!

Naar aanleiding van de actie steeg de vraag naar de vergaderfaciliteiten. Om deze reden heeft het hotel besloten de campagne opnieuw te lanceren onder het motto “back by popular demand”. De actie geldt voor reserveringen gemaakt tot en met eind januari 2012.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland