20 januari 2012 om 12:52
< 1 min lezen

Frans van de Weerdt wint Horeca Kennisquiz

EIJSDEN-MARGRATEN – Op 18 januari heeft Frans van de Weerdt, raadslid namens het CDA in Eijsden-Margraten, de Horeca Kennisquiz, georganiseerd door Koninklijke Horeca Nederland, gewonnen. Vrijwel alle fracties van de gemeenteraad in Eijsden-Margraten waren present en namen deel aan de quiz.

De Horeca Kennisquiz test lokale bestuurders op kun kennis van de horeca. Tijdens een nek-aan-nek race met zijn collega-bestuurders bleek Van de Weerdt het meest ingevoerd in de horecawereld. Hij won daarmee een kolossale beker: “de bokaal van de meest horeca-minded politicus van Eijsden-Margraten” en eeuwige roem.

Tijdens de overigens goed bezochte bijeenkomst met als thema “Horeca ontmoet gemeente Eijsden-Margraten” gaf burgemeester Akkermans aan dat hij het debat over horeca en toerisme weer helder en meer ondernemersgericht terug in de Raad wil brengen.

Ook is het streven van het gemeentebestuur voor de horeca heldere, uitvoerbare regels te krijgen, een één-loketfunctie voor horecaondernemers en overleg in het toeristisch platform waarvoor ook de georganiseerde horeca wordt uitgenodigd. Een streven dat Koninklijk Horeca Nederland ondersteunt.

Uit de vragen van de kennisquiz bleek eens te meer hoeveel, vaak onuitvoerbare, regels en wetten er gelden voor de horecaondernemers. Hier moet duidelijk een andere koers in worden gevaren.

© Nationale Horecagids

Via nieuwsbank

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland