25 september 2014 om 16:42
< 1 min lezen

Extra concert Ladies of Soul in Ziggo Dome

(Novum) - De Ladies of Soul geven een derde concert in de Ziggo Dome in februari. Nu het concert van volgend jaar op Valentijnsdag volledig is uitverkocht en er nog slechts enkele tickets te krijgen zijn voor het concert op 13 februari, is 12 februari als extra datum toegevoegd, staat op de site van de vijfkoppige damesformatie.

Trijntje Oosterhuis, Berget Lewis, Edsilia Rombley, Glennis Grace en Candy Dulfer zijn al maanden bezig met de voorbereiding. Ze gaven dit jaar al een eerste reeks concerten in de Ziggo Dome, op 14 en 15 februari.

“Het wordt echt te gek”, zegt Rombley in een verklaring. “We kunnen niet wachten om te laten zien en horen waar we achter de schermen keihard aan werken. En hoe geweldig is het dat we dit zelfs drie keer mogen doen, wauw. We zijn zo dankbaar, want met drie shows op rij, kunnen we nog meer uitpakken.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland