8 mei 2017 om 15:21
< 1 min lezen

André Hazes jr. geeft extra show in Ahoy

AMSTERDAM - André Hazes jr. geeft in oktober niet één, maar twee concerten in Ahoy. De vraag naar kaarten was zo groot, dat de zoon van de in 2004 overleden volkszanger besloot een extra concert te geven. André staat ook op vrijdag 13 oktober in de Rotterdamse concerthal.

“Lieve mensen de show op 14 oktober is uitverkocht en omdat er zo veel vraag is naar kaarten voor Ahoy hebben we besloten om een tweede concert toe te voegen!”, schreef André op Instagram. “Ik durfde al niet te dromen van één concert in Ahoy, en nu mag ik er gewoon twee doen.”

André stond begin dit jaar twee keer in een uitverkochte AFAS Live en sprak toen de wens uit ook in Ahoy op te treden. Begin vorige maand maakte de zanger bekend dat die wens uit gaat komen. “Ahoy blijft voor mij een magische plek, ook gezien de geschiedenis die ik daar met mijn vader heb”, zei hij in RTL Boulevard. “Het voelt nu alsof de cirkel rond is.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg