12 januari 2016 om 18:10
< 1 min lezen

Amsterdam Dance Event in oktober

AMSTERDAM - Het Amsterdam Dance Event (ADE), naar eigen zeggen ’s werelds grootste clubfestival en conferentie voor elektronische muziek, is dit jaar van 19 tot en met 23 oktober. De organisatie verwacht voor de 21e editie 375.000 bezoekers uit binnen- en buitenland.

In zijn twintigjarig bestaan is het ADE flink gegroeid: vorig jaar traden bijna 2300 artiesten op honderd verschillende podia op en spraken ruim vijfhonderd mensen op negen verschillende conferenties. Er kwamen 365.000 mensen op af.

In de strijd tegen overmatig drugsgebruik trok de ADE-organisatie vorig jaar nauw op met de gemeente, politie en verslavingszorg. Met extra voorlichting werden de Nederlandse en internationale bezoekers gewezen op de gevaren van drank- en drugsmisbruik.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland