10 augustus 2018 om 18:28
< 1 min lezen

Afrojack zegt jubileumconcert af

ROTTERDAM - Afrojack heeft zijn jubileumconcert volgende maand in Rotterdam Ahoy afgezegd. Het optreden van de 30-jarige dj gaat niet door vanwege "onvoorziene omstandigheden".

Wat die ‘omstandigheden’ precies inhouden, is niet bekend. “Dit is ook het enige wat wij daarover hebben vernomen”, zegt een woordvoerster van Ahoy. “Meer is er niet bekend.”

Volgens de zegsvrouw krijgen mensen die een kaartje hebben gekocht, hun geld terug. “Vooralsnog is er geen nieuwe datum voor het concert.”

Met het concert zou Afrojack, oftewel Nick van de Wall, vieren dat hij inmiddels tien jaar een succesvol dj is. Optredens in dezelfde week zijn overigens niet gecanceld. Op 7 september draait Afrojack in Griekenland en op 9 september geeft hij een optreden in Spanje.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland