Refresco koopt Avandis van Lucas Bols en De Kuyper
2 januari 2023 om 16:31
< 1 min lezen

Refresco koopt Avandis van Lucas Bols en De Kuyper

Lucas Bols en De Kuyper, twee Nederlandse cocktailbedrijven, hebben hun co-packaging productiebedrijf Avandis verkocht aan een internationale speler in de drankenbranche, Refresco. Maandag is de overname officieel gemaakt. Dit meldt Foodclicks.

Op 11 oktober vorig jaar hebben de twee bedrijven aangegeven dat zij aan het onderhandelen waren over een mogelijke overname. Die staat nu vast. Met de overname breidt Refresco zijn aanbod in alcoholische dranken uit, wat een aanvulling is op hun huidige assortiment. Daarnaast hebben de bedrijven een langlopende contractproductieovereenkomst gesloten met Refresco, waarmee het bedrijf de mogelijkheid krijgt om te investeren en verder uit te breiden.

Avandis gaat onderdeel uitmaken van Refresco en zal ook deze naam gaan dragen. Refesco heeft momenteel al meer dan 70 productiefaciliteiten in Europa, Noord-Amerika en Australië. Het bedrijf hoopt met de overname een sterkere internationale positie in te kunnen nemen als wereldwijde onafhankelijke aanbieder van alcoholische dranken.

Door: Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van catering
    • Catering

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Catering

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland