Inval in huis topman van supermarktketen Jumbo in opdracht van het OM
13 september 2022 om 13:11
< 1 min lezen

Inval in huis topman van supermarktketen Jumbo in opdracht van het OM

In opdracht van het Openbaar Ministerie Noord-Nederland vinden er dinsdagochtend "zoekingen" plaats in Nederland, zegt een woordvoerster van het OM.

Omroep Brabant meldt dat er een inval is bij het huis van topman Frits van Eerd, van supermarktketen Jumbo. Het zou gaan om een huis aan de Meerstraat in Heeswijk-Dinther in Noord-Brabant dat bezocht wordt door politie en de fiscale opsporingsdienst FIOD.

Later meer informatie

“Er zijn inderdaad onderzoeken, wij gaan hier later een kort bericht van naar buiten doen”, aldus de woordvoerster van het OM in reactie. Dat er een inval is in Heeswijk-Dinther bij de topman van Jumbo kon ze niet bevestigen. Zij zegt te wachten op een seintje van de onderzoeksleider voordat ze meer mededelingen kan doen.

Jumbo was vooralsnog niet bereikbaar voor commentaar.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van catering
    • Catering

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Catering

    Drinkwaterproblemen raken ook horeca TivoliVredenburg

    3 november 2025 om 09:58

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland