16 april 2012 om 10:38
< 1 min lezen

Politie beeindigt illegale houseparty Zevenbergen

ZEVENBERGEN (Novum) – De politie heeft zondagochtend in het Noord-Brabantse Zevenbergen een einde gemaakt aan een illegale houseparty. Het feest, waar zo’n vierhonderd mensen op af waren gekomen, zorgde voor een paar honderd meldingen van geluidsoverlast.

De politie ging rond 03.00 uur poolshoogte nemen bij het bosgebied aan de Dikkendijk waar het feest plaatsvond na meldingen over geluidsoverlast.

Omdat die bleven binnenstromen, sommeerde de politie de bezoekers voor 04.00 uur een eind te breien aan het feest. Er kwamen echter steeds meer feestgangers bij, waarna de politie de mobiele eenheid optrommelde en alle toegangswegen richting het gebied blokkeerde.

Er werd echter pas ingegrepen toen het licht was, omdat de inzet van de mobiele eenheid in het donkere bos gevaarlijk zou kunnen zijn. Rond 09.00 uur kwam een einde aan het feest toen de politie de geluidsapparatuur onklaar had gemaakt. Er is niemand aangehouden.

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland