16 februari 2012 om 11:54
< 1 min lezen

Ondernemer bedreigt twee ambtenaren

ROOSENDAAL – Twee ambtenaren van de gemeente Roosendaal zijn bedreigd door een horecaondenemer uit de stad. De twee hebben aangifte gedaan tegen de ondernemer. Dat meldt Dagroosendaal.nl.

“De man hield zich niet aan het parkeerregime en ontving hiervoor diverse bekeuringen. Ook op een aantal bouwkundige en milieutechnische onderwerpen is hij op aangesproken en heeft daar boetes voor ontvangen. Twee ambtenaren van Handhaving werden met de dood bedreigd”, aldus de gemeentewoordvoerder.

Burgemeester Jacques Niederer: “Dat je als ambtenaar van de gemeente wordt geïntimideerd of bedreigd, hetzij fysiek of verbaal, vind ik onacceptabel. De betreffende medewerkers deden dan ook aangifte bij de politie.”

“Er is maar één hand die je mag uitsteken naar ambtenaren, bestuurders en hulpverleners en dat is de helpende hand. Voor het overige blijf je van ze af. Het is belangrijk dat we ons werk kunnen blijven doen omwille van de publieke zaak”, aldus Niederer.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland