22 november 2012 om 16:40
< 1 min lezen

Zeist sluit clubhuis Hells Angels

ZEIST (Novum) – De gemeente Zeist heeft een café dat in gebruik was als clubhuis voor de Hells Angels voor een halfjaar gesloten. De vergunning van de kroeg is ingetrokken. De aanleiding is dat de leidinggevenden ‘ernstig’ worden verdacht van wapenhandel, bezit van harddrugs en kinderporno, wietteelt en geweldpleging, meldt de gemeente.

In café The South aan het Vrijheidsplein zijn verboden wapens gevonden, op een computer bleek kinderporno te staan en in september kwam het tot een vechtpartij. De gemeente wijst erop dat een vergunning voor een café moet worden ingetrokken als de leidinggevenden niet meer van ‘goed levensgedrag’ zijn.

Bij dit café, dat sinds ruim tien jaar aan het Vrijheidsplein is gevestigd, was dat het geval, concludeert de gemeente. “Om de veiligheid in de buurt te handhaven is de sluiting onvermijdelijk”, motiveert burgemeester Koos Janssen het besluit.

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34
    • Cafe

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland