Rondhangende man bij horecazaak in Tilburg schoot in het rond in het centrum
18 juli 2022 om 14:22
< 1 min lezen

Rondhangende man bij horecazaak in Tilburg schoot in het rond in het centrum

De Tilburgse politie heeft in de nacht van zaterdag op zondag een man aangehouden die ervan wordt verdacht de nacht ervoor schietend door het centrum van de Noord-Brabantse stad te hebben gelopen. Daarbij beroofde hij ook twee jonge mannen van een telefoon, aldus de politie.

De man, die rondhing bij een horecazaak aan de Besterdring, werd ontdekt door medewerkers van het cameratoezicht in Tilburg. Zij herkenden hem als de dader van de straatroof de nacht ervoor.

Aanhouding verdachte

Agenten die ter plaatse gingen, reden vervolgens de 28-jarige Tilburgse verdachte klem en hielden hem aan. Bij een doorzoeking van zijn woning werd het alarmpistool gevonden waarmee de man de nacht ervoor vermoedelijk de schoten loste, en nog een imitatiewapen. Ook de gestolen telefoon werd aangetroffen. De man zit nog vast.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland