25 oktober 2019 om 16:34
< 1 min lezen

Biergigant AB InBev slijt minder bier

Anheuser-Busch InBev heeft in het derde kwartaal minder bier aan de man gebracht. Vooral de biervolumes in China en de Verenigde Staten vielen lager uit ten opzichte van een jaar geleden.

De volumedaling had grotendeels te maken met vervroegde leveringen van bier aan China voorafgaand aan het derde kwartaal in aanloop naar festiviteiten. In het najaar vierde de Volksrepubliek zijn 70-jarige jubileum. Verder drukten de algehele zwakke macro-economische situatie wereldwijd op de bierverkopen.

De opbrengsten van de biergigant, onder meer bekend van merken als Corona en Stella Artois, dikten aan tot bijna 13,2 miljard dollar. De omzetgroei op eigen kracht bedroeg 2,7 procent ten opzichte van een jaar eerder. Onder de streep resteerde 2,4 miljard dollar, tegen 1,5 miljard dollar een jaar eerder. Ab InBev handhaaft de eerdere verwachtingen voor het lopende jaar.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34
    • Cafe

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland