Leidse Horeca gaat vooruit
LEIDEN – De horeca in Leiden had in 2011 niet zo’n slechte omzet als het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) meldde. Dat schrijft het Leidsch Dagblad.
Richard van Leeuwen, voorzitter van de Leidse afdeling van de Koninklijke Horeca Nederland, is van mening dat er juist herstel is in de horeca. “Het beeld dat wordt geschetst van 2011 is voor Leiden veel te somber.”
De horeca in Leiden onderscheidt zich daarmee want landelijk gaat het wel minder, aldus het CBS. Het aantal faillissementen in de Nederlandse horeca steeg landelijk met 28 procent.
“2011 was een beter jaar dan 2010, ik ben echt niet ontevreden. Van de tien grootste uitgaansgelegenheden in Leiden zag zeker de helft de inkomsten stijgen”, zegt Van Leeuwen.
© Nationale Horecagids