4 oktober 2021 om 17:23
< 1 min lezen

KHN positief over gebruik polsbandje in de horeca: ‘Weekend goed verlopen’

Het werken met polsbandjes om een restaurant of kroeg in te mogen is afgelopen weekend "goed verlopen", laat een woordvoerder van Koninklijke Horeca Nederland (KHN) weten. KHN is echter van mening dat het "hoe dan ook niet nodig is om zowel de coronapasverplichting als de sluitingstijd te handhaven."

De brancheorganisatie weet nog niet of de maatregel nadelig is geweest voor de omzet. “We krijgen wel signalen dat in sommige gevallen gasten wegblijven, omdat ze een coronatoegangsbewijs moeten kunnen tonen of omdat ze het te veel gedoe vinden. Of dat groepsreserveringen in (buffet)restaurants worden afgezegd”, aldus de zegsvrouw.

Polsbandjes

KHN noemt het positief dat veel gemeenten/burgemeesters het initiatief voor de polsbandjes omarmen. “Alles wat ervoor zorgt dat horecaondernemers met minder operationele zorgen en belasting te maken krijgen en wat zorgt voor meer begrip bij gasten, is welkom.”

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horecabezoekers Alphen aan den Rijn mogen vannacht tot 02.30 uur naar binnen

    31 december 2025 om 11:43
    • Cafe

    Probleemschulden nemen toe in de horeca

    5 december 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland