4 november 2011 om 13:08
< 1 min lezen

Jeugd moet blazen in uitgaanscentrum

KROMMENIE – De politie gaat in samenwerking met Brijder verslavingszorg op zaterdagavond in het centrum van Krommenie een blaastest houden. De politie heeft de indruk dat het uitgaanspubliek in Krommenie aanmerkelijk jonger is dan in Zaandam. Dat meldt het Noordhollands Dagblad.

Brijder verslavingszorg wil in het centrum van Krommenie op straat voorlichting geven over het gebruik van alcohol en drugs. De politie zal ter plekke blaastesten houden.

Wijkagent Rolf Heek vertelt: “Jongeren in Krommenie zijn veelal tussen de 16 en 21 jaar. We hebben de indruk dat veel van hen al hebben ingedronken voordat ze gaan stappen, wat leidt tot verstoringen van de openbare orde: dronkenschap, wildplassen, geluidsoverlast en vechtpartijen. Met deze blaasactie wil de politie meer zicht krijgen op het drankgebruik.”

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    NVWA sloot in 2025 75 horecazaken en winkels met spoed

    5 januari 2026 om 11:54
    • Cafe

    Volendam stond donderdag stil bij cafébrand ’t Hemeltje kwart eeuw geleden

    2 januari 2026 om 08:49

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland