10 december 2020 om 16:45
< 1 min lezen

Geen publiek in Top 2000 Café dit jaar

Het beroemde Top 2000 Café is dit jaar, op de dj's na, helemaal leeg. Er mag vanwege de coronamaatregelen geen publiek aanwezig zijn, laat de NPO woensdag weten. Normaliter wordt het café in het Beeld en Geluid in Hilversum druk bezocht.

“Dat vinden we natuurlijk jammer, maar we nemen het zekere voor het onzekere in deze tijd”, aldus Peter de Vries, zendermanager van NPO Radio 2. Wel kunnen mensen virtueel aanwezig zijn. Momenteel wordt gewerkt aan een manier om het publiek via tv-schermen live een plek in het café te geven.

De lijst op NPO Radio 2 begint dit jaar op eerste kerstdag om middernacht in plaats van kerstochtend. Op die manier kunnen fans van de lijst acht uur langer luisteren. Danny Vera en zijn nummer Roller Coaster staan dit jaar voor het eerst op plek 1.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland