17 januari 2012 om 10:18
< 1 min lezen

Cafe vroeg dicht na geweld portiers

EINDHOVEN (ANP) – Het Eindhovense café Playerz Dinner Dance moet vier weekeinden lang om middernacht sluiten. Dat is de straf die burgemeester Rob van Gijzel van Eindhoven de uitbater heeft opgelegd naar aanleiding van gewelddadig gedrag van twee portiers. Het café is normaal op vrijdag en zaterdag tot 4 uur ’s nachts open.

Op 22 september ontstond onenigheid tussen een bezoeker en de twee portiers. Ze werkten de klant de deur uit, waarop de portiers zich volgens de burgemeester schuldig maakten aan buitenproportioneel geweld.

De bezoeker werd met de vuist in het gezicht geslagen. Terwijl hij op de grond lag, tilde een van de twee portiers de man aan het zijn hoofd op en liet hem hard vallen. De portiers lieten het slachtoffer vervolgens roerloos achter op straat.

De eigenaar van de horecazaak heeft zijn twee medewerkers op non-actief gesteld. Ook gaat hij strengere eisen stellen aan portiers en moeten ze voortaan een agressietraining volgen.

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    NVWA sloot in 2025 75 horecazaken en winkels met spoed

    5 januari 2026 om 11:54
    • Cafe

    Volendam stond donderdag stil bij cafébrand ’t Hemeltje kwart eeuw geleden

    2 januari 2026 om 08:49

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland