Boutique Fantastique keert in juni terug naar Rotterdamse MAHO-kwartier
22 mei 2023 om 16:48
< 1 min lezen

Boutique Fantastique keert in juni terug naar Rotterdamse MAHO-kwartier

Op 3 juni kunnen bewoners en bezoekers van het MAHO-kwartier weer naar het Boutique Fantastique festival in de Rotterdamse wijk. Die staat dan helemaal in het teken van eten, muziek en shoppen.

Het straatfestival is een samenwerking van ondernemers uit de buurt. Samen organiseren zij activiteiten, muziekshows en natuurlijk heerlijk eten. Tussen de winkels door kunnen bezoekers genieten van optredens van muzikanten. Achter de bar staan acts en op de straten worden hapjes uitgedeeld om te proeven. 

Het festival is een samenwerking tussen ondernemers in het gebied. Een aantal voorbeelden van ondernemingen die meedoen: Bokaal, Louen, Mangiare, Siriporn, Very Cherry, Brasserie Pierre en nog meer. 

Het festival vindt plaats op 3 juni en is gratis te bezoeken. De komende weken maakt Boutique Fantastique de activiteiten en line-up bekend op de website van het festival.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Daling faillissementen zet door
    • Cafe

    Daling faillissementen zet door

    12 september 2025 om 12:54
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Cafe

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37

Aankomende evenementen

28 Sep
Horeca Xperience
  • Groningen
05 Oct
BBB Maastricht
  • Limburg
15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland