'Asielhotel' in Albergen: omwonenden wilden zorgen meedelen
24 augustus 2022 om 12:10
< 1 min lezen

‘Asielhotel’ in Albergen: omwonenden wilden zorgen meedelen

Omwonenden van het aankomende 'asielhotel' in Albergen wilden dinsdagavond op een ingelaste raadsvergadering staatssecretaris Eric van der Burg (asiel) hun zorgen meedelen. "We willen in gesprek over wat wel en wat niet kan", zei woordvoerder van de omwonenden Hennie de Haan.

Dinsdagavond sprak de staatssecretaris op uitnodiging van de gemeente de gemeenteraad toe. Het passeren van de gemeente door het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) een hotel te laten kopen, “dat kan niet”, zei De Haan voorafgaand aan de vergadering. In het hotel moeten honderden asielzoekers worden opgevangen. Ze wilde dinsdagavond de staatssecretaris een handreiking doen, zei ze.

Videozaal ingericht voor omwonenden

De speciale raadsvergadering begon om 18.00 uur. Een uur voor aanvang was het nog rustig op het plein voor het gemeentehuis. Direct omwonenden mochten de raadsvergadering bijwonen. Voor overige inwoners en belangstellenden was een videozaal ingericht in het nabijgelegen ’t Oale Roadhoes.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van hotel
    • Hotel

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Hotel

    Horeca groothandel: de beste leveranciers voor jouw horecabedrijf

    9 oktober 2025 om 14:26

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland