28 maart 2022 om 14:33
< 1 min lezen

Horecamedewerker uit Goes werd mishandeld door bezoeker

Afgelopen weekend werd een horecamedewerker geslagen door een bezoeker. De mishandeling speelde zich af op de Grote Markt in Goes. Dit meldt de politie.

De verdachte is een 28-jarige inwoner uit Ter Apel. Voordat het escaleerde, zat de man op een ander terras waar hij de rekening voor de wijn niet kon of wilde betalen. Nadat de verdachte was weggestuurd, ging hij zitten op een ander terras. Toen een medewerker hem aansprak en vroeg om weg te gaan, gooide de man een volle fles wijn op de grond en ging hij de medewerker te lijf.

Aangifte

Een andere horecaondernemer heeft de verdachte meegenomen naar binnen en op de politie gewacht. Daar hebben agenten de man aangehouden en meegenomen naar het politiebureau. Uiteindelijk is de verdachte later vrijgelaten. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan en de verdachte heeft een verklaring afgelegd. De man zal zich binnenkort moeten verantwoorden tegenover de rechter.

Door: Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    NVWA sloot in 2025 75 horecazaken en winkels met spoed

    5 januari 2026 om 11:54
    • Cafe

    Volendam stond donderdag stil bij cafébrand ’t Hemeltje kwart eeuw geleden

    2 januari 2026 om 08:49

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland