21 oktober 2021 om 11:47
< 1 min lezen

Bezoekers van Rotterdamse bar aangevallen door Feyenoord-supporters

Bezoekers van een horecagelegenheid aan de Meent in Rotterdam zijn woensdag tussen 21.00 en 22.00 uur aangevallen. Ze werden door een groep bekogeld met stoelen en andere voorwerpen, aldus de politie. Er is een slachtoffer met verwondingen afgevoerd naar het ziekenhuis, laat een politiewoordvoerster weten. Een persoon is aangehouden, andere verdachten zijn gevlucht.

Lokale media melden dat de aanvallers, een groep van pakweg twintig man, aanhangers van Feyenoord zouden zijn. Die waren op zoek naar supporters van FC Union Berlin die in horecagelegenheid De Huismeester aan de Meent zouden zitten. Feyenoord speelt donderdag in de Kuip tegen de Duitse club een groepswedstrijd in de Conference League.

Een woordvoerster van de bar bevestigt aan het ANP dat het incident bij De Huismeester heeft plaatsgevonden, maar wilde daar verder geen mededelingen over doen.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van cafe
  • wijn in cadeauverpakking
    • Cafe

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Cafe

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg