27 mei 2019 om 10:53
< 1 min lezen

Prinses Mabel haalt 7 ton op met AmsterdamDiner

Bij het AmsterdamDiner dat zaterdagavond gehouden werd is ruim zeven ton opgehaald voor aidsbestrijding. Onder meer prinses Mabel deed mee aan de liefdadigheidsactie die werd gehouden in AFAS Live. Mabel serveerde daar de eerste gang van het diner aan de gasten.

Ook zangeres Angela Groothuizen, modeontwerpers Viktor & Rolf en politici Lilianne Ploumen en Sigrid Kaag liepen mee in de bediening. De avond werd gepresenteerd door Twan Huys en voorzien door optredens van Glennis Grace en Jan Smit.

In totaal werd er 702.125 euro opgehaald door onder andere tafelverkoop, een loterij en een veiling met waarbij men kon bieden op een theekransje bij de minister-president in het torentje en de mogelijkheid tot het maken van een eigen champagne.

Er werd dit jaar 119.000 euro meer opgehaald dan bij de vorige editie in 2018. Het benefietdiner werd voor de 27e keer gehouden.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van restaurant
    • Restaurant

    Sterrenchef Nick Bril besefte niet dat hij over stagiaire was gereden

    22 december 2025 om 13:45
    • Restaurant

    Advocaat sterrenchef Nick Bril vraagt om vrijspraak

    22 december 2025 om 13:44

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland