29 januari 2018 om 15:42
< 1 min lezen

Koffie- en frisdrankmaker omarmen elkaar

WATERBURY (ANP) - Koffiemaker Keurig Green Mountain en frisdrankbedrijf Dr Pepper Snapple gaan fuseren. Daardoor ontstaat een bedrijf met een jaarlijkse omzet van 11 miljard dollar (ongeveer 8,9 miljard euro), maakten de twee Amerikaanse ondernemingen maandag bekend.

Het fusiebedrijf gaat Keurig Dr Pepper heten. De aandeelhouders van Keurig krijgen 87 procent van het fusiebedrijf in handen, die van Dr Pepper de overige 13 procent. Keurig-topman Bob Gamgort krijgt de leiding over het nieuwe bedrijf.

Keurig is bekend van zijn eigen apparaten met een systeem voor koffiepods. Verder is het bedrijf sterk in koffie en donuts. Dr Pepper Snapple begeeft zich juist op de frisdrank- en sappenmarkt. De naam van het bedrijf is samengesteld uit de twee bekendste merken.

Relevante artikelen

Alles van cafe
  • wijn in cadeauverpakking
    • Cafe

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Cafe

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg