25 oktober 2017 om 16:00
< 1 min lezen

Dotan kondigt nieuwe tour met band aan

AMSTERDAM - Dotan gaat na twee jaar weer op tournee door Europa met een band. Hij geeft volgend jaar onder meer een show in de Amsterdamse Paradiso.

De singer-songwriter doet in mei 2018 naast Amsterdam ook Londen, Brussel en Berlijn aan met zijn band. “Het voelt zo goed om weer eigen shows aan te mogen kondigen. Ik heb twee jaar lang in de luwte aan nieuwe muziek gewerkt en ik kan niet wachten om dit eindelijk te laten horen tijdens deze tour. Het zijn stuk voor stuk legendarische zalen en in Paradiso is het allemaal begonnen voor mij, des te mooier om daar weer te mogen spelen”, aldus Dotan.

Woensdagavond sluit de Home-zanger zijn Europese solo-tournee af in Bitterzoet in Amsterdam. De kaartverkoop voor de nieuwe tour start vrijdag om 10.00 uur.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland