15 december 2016 om 12:17
< 1 min lezen

Alain Clark op podium met Ladies of Soul

AMSTERDAM - Alain Clark is in februari van de partij tijdens de concerten van de Ladies of Soul in Amsterdam. De zanger werd donderdag aangekondigd als ‘special guest’ van de dames, die ook een derde concert aankondigden.

“Net als bij de Ladies draait muziek voor mij om soul. Dat zit niet alleen in het genre, maar ook in de manier waarop je muziek maakt, brengt en voelt”, reageert Alain. “Ik weet zeker dat we elkaar daarin vinden op het podium en het publiek hierin mee kunnen nemen. Ik kijk er echt naar uit!”

Ook Trijntje Oosterhuis, Edsilia Rombley, Glennis Grace, Berget Lewis en Candy Dulfer zijn blij dat de zanger in februari een deuntje meezingt. “Alain en ik hebben vaker met elkaar op het podium gestaan”, zegt Candy. “Zijn prachtige stem en passie voor muziek passen perfect bij ons. Ik vind het te gek dat hij erbij is.”

De dames kondigden eerder al aan dat wereldster Oleta Adams te gast is tijdens hun concerten in de Ziggo Dome. Vanwege de vele belangstelling hebben de Ladies een derde concert toegevoegd op 12 februari. Dan staat het vijftal voor de elfde keer in de Amsterdamse concertzaal.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland