20 mei 2016 om 11:49
< 1 min lezen

Management neemt Fletcher Hotels over

VIANEN (ANP) - Hotelketen Fletcher komt in handen van het zittende management. De voormalige Van der Valk-ober Chris Luken, die het bedrijf in 1997 oprichtte en het de naam van zijn hond gaf, neemt afscheid. Dat meldt het bedrijf vrijdag.

De grootste Nederlandse hotelketen, met 73 vestigingen, komt in handen van bestuursvoorzitter Rob Hermans en financieel topman Edwin van Heteren. De twee nemen het bedrijf samen met NIBC Bank en de Luxemburgse hotelinvesteerder Xead Group over voor een niet genoemd bedrag.

De nieuwe eigenaren willen Fletcher Hotels uitbouwen tot een keten van honderd hotels. Verreweg de meeste hotels van het bedrijf liggen langs de kust, in natuurgebieden en op de Waddeneilanden.

Relevante artikelen

Alles van hotel
  • wijn in cadeauverpakking
    • Hotel

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Hotel

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg