3 maart 2016 om 11:32
< 1 min lezen

Laatste avond Symphonica voor Borsato

AMSTERDAM - Na een reeks van twaalf concerten sluit Marco Borsato donderdag zijn tweede editie van Symhonica in Rosso af met de 'Gran Finale'. Onder meer Frank Boeijen, Jeroen van Koningsbrugge en meidengroep O'G3NE zullen deze avond naast Borsato op het podium verschijnen. Tot nu toe heeft de artiest 22 Symphonica concerten op zijn naam staan.

Met de reeks vierde Borsato dat hij 25 jaar in het vak zit. Alle concerten waren uitverkocht, waardoor de zanger nu recordhouder is van de meeste uitverkochte optredens van één artiest in de Ziggo Dome. Zo’n 180.000 bezoekers kwamen naar de shows.

Tijdens de eerste editie van de show, in 2006, stond Borsato tien keer in een uitverkocht Gelredome. Daarna volgden nog acht concerten waarbij hij het Symphonica-stokje doorgaf aan onder anderen Paul de Leeuw, Anouk, Lionel Richie, Diana Ross en Sting.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland