16 april 2015 om 16:58
< 1 min lezen

Marc-Marie Huijbregts toch even in theater

(Novum) - AMSTERDAM - Marc-Marie Huijbregts is in mei toch nog even in het theater te zien. De cabaretier kondigde eerder dit jaar aan een sabbatical te gaan nemen en voorlopig geen nieuw soloprogramma te gaan maken. Maar in mei doet hij nog met acteur Marcel Musters een korte tour van de voorstelling Meepesaant, waarin zij twee zussen spelen.

De voorstelling ging in 2011 in premiere en oogstte toen veel succes en volle zalen. Meepesaant is in mei nog te zien in Amsterdam, Tilburg, Utrecht, Breda, Haarlem en Eindhoven. De voorstelling vertelt over Riet en Sjan uit Tilburg. Elke week kaarten ze samen en praten ze over mannen, kwalen en kinderen.

Huijbregts speelt eind april de laatste keer zijn solovoorstelling Florissant. Daarna zal hij zeker twee jaar niet meer in zijn eentje op het podium te zien zijn.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cafe

    NVWA sloot in 2025 75 horecazaken en winkels met spoed

    5 januari 2026 om 11:54
    • Cafe

    Volendam stond donderdag stil bij cafébrand ’t Hemeltje kwart eeuw geleden

    2 januari 2026 om 08:49

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland