25 maart 2015 om 17:42
< 1 min lezen

Extra show Symphonica in Rosso met Borsato

(Novum) - AMSTERDAM - Er is een derde show toegevoegd aan de reeks Symphonica in Rosso-concerten met Marco Borsato. Dat heeft de organisatie woensdag bekendgemaakt.

De eerste twee concerten in de Amsterdamse Ziggo Dome waren razendsnel uitverkocht. Leden van de Borsato-fanclub en de Vrienden van Symphonica in Rosso mochten traditiegetrouw eerder kaarten kopen en deden dat massaal.

De 30.000 beschikbare kaarten voor de shows op vrijdag 23 oktober en zaterdag 24 oktober waren daardoor al weg voordat de officile kaartverkoop was begonnen. De tickets voor het extra concert op dinsdag 27 oktober zijn per direct te koop.

Borsato is ‘overweldigd door het enthousiasme’ van zijn fans, laat hij weten. De 48-jarige zanger, die met de concerten viert dat hij 25 jaar in het vak zit, heeft zijn jeugdidool Zucchero gestrikt als gastartiest.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg