26 september 2013 om 14:27
< 1 min lezen

Margriet viert jubileum met openluchtexpositie

(Novum) – Vrouwenblad Margriet viert zijn 75-jarige bestaan met een openluchttentoonstelling in het cultuurhart van Amsterdam. Het wekelijkse tijdschrift heeft uit elk jaar een ‘iconische’ cover geselecteerd voor een expositie op het Museumplein.

Margriet geldt met een bereik van bijna 1,4 miljoen lezers als een van de grootste vrouwenbladen van Nederland. Hoewel de oplage de afgelopen jaren daalde van 253 naar 226 duizend betaalde exemplaren, lijkt het tijdschrift de crisis relatief goed te doorstaan. De publicatie wordt niet genoemd in het rijtje titels dat volgens geruchten zou worden geschrapt door uitgeverij Sanoma, zoals Nieuwe Revu en Flair.

De jubileumeditie van het blad ligt vrijdag in de winkels. Onder anderen Prins Laurentien en Ncik & Simon leverde een bijdrage.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg