3 juli 2013 om 15:33
< 1 min lezen

Wassen evenbeeld Adele neemt intrek in Amsterdam

(Novum) – Adele is sinds woensdag in Amsterdam te vinden. Een wassen evenbeeld van de Britse zangeres kreeg een plekje in Madame Tussauds. Adeles beeld werd onthuld door professioneel jurylid Angela Groothuizen.

Het beeld is geïnspireerd op Adele tijdens de uitreiking van de Grammy’s van vorig jaar. Toen verscheen de 25-jarige zangeres in een lange zwarte jurk op de rode loper. In Amsterdam is de wassen Adele, die achter de microfoon staat, te bewonderen tussen wereldsterren als Justin Bieber, Lady Gaga en Beyoncé.

Adele krijgt woensdag niet alleen in Amsterdam een dubbelganger, ook in de Londense vestiging van Madame Tussauds wordt een wassen beeld van de zangeres geplaatst. In de studio’s in de Britse hoofdstad wierp Adele onlangs een blik op de beelden. “Dit is echt bizar. Het is verbazingwekkend echt, ik word er een beetje emotioneel van.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg