Blues Tour maakt de wandeling weer groter
GRONINGEN – Met de podia in tien horecabedrijven in Groningen heeft de vierde editie van de Blues Tour zijn naam als muziekfestival definitief gevestigd.
Liefhebbers en bands uit Nederland en, voor de eerste keer, uit het buiteland (België) hebben zaterdag 25 februari in hun agenda staan.
Het organiserende duo Wim Angerman en Wim Entzinger kon niet bevroeden dat hun in 2009 voorzichtig gestarte initiatief zo’n succes zou worden.
“Voor de eerste editie kregen we vijf cafés enthousiast, een jaar later waren het al zeven en nu tien. Dat belooft wat voor ons eerste lustrum volgend jaar”, zegt een enthousiaste Angerman.
Het evenement dat zich weer afspeelt op de laatste zaterdag van februari in de binnenstad van Groningen, krijgt positieve recensies van blues liefhebbers en bands.
Klik hier voor meer informatie.