28 december 2011 om 12:37
< 1 min lezen

37e Nieuwjaarsduik vanaf strand Julianadorp

JULIANADORP – Nog een paar dagen en dan gaan voor de 37e keer vanaf het strand van Julianadorp weer velen de zee in. De traditionele Nieuwjaarsduik op nieuwjaarsdag begint klokslag 13.00 uur.

De ijskoude traditie in de branding van de Noordzee vindt plaats op het strand bij strandslag zes. Vorig jaar waren er 165 deelnemers die onder redelijk aangename omstandigheden het water indoken en ook dit jaar lijkt de ergste koude achterwege te blijven. Grote kans dus op opnieuw veel deelnemers.

Tussen de deelnemers bevindt zich ieder jaar een vaste kern van diehards, waarvan velen al tien of soms zelfs 25 deelnames achter hun naam hebben staan. Bij de komende duik wordt aan een viertal deelnemers voor tien keer duiken een speciaal bordje, vervaardigd door Ella Kreuk, uitgereikt.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland