19 augustus 2011 om 11:56
< 1 min lezen

Lowlands staat stil bij drama Pukkelpop

BIDDINGHUIZEN (ANP) – Het stormdrama op het Belgische muziekfestival Pukkelpop heeft diepe indruk gemaakt op de organisatie van het muziek- en cultuurfestival Lowlands in Biddinghuizen. Dat liet een woordvoerder van de organisatie vrijdag weten.

In alle tenten op het festivalterrein staat degene die het programma vrijdag opent, kort stil bij de gebeurtenissen. Ook heeft de organisatie op de voorpagina van de festivalkrant van vrijdag aandacht besteed aan het drama op Pukkelpop, waarbij vijf festivalgangers omkwamen en tientallen gewond raakten.

De organisatie probeert momenteel contact te krijgen met bands die zowel op Pukkelpop als op Lowlands optreden, om te kijken of ze nog naar Biddinghuizen willen komen. In totaal spelen tientallen bands op beide festivals, maar Lowlands gaat er niet vanuit dat die allemaal afzeggen.

Het gaat vooral om de bands die donderdag op de dag van het noodweer op het programma stonden. Lowlands heeft nog geen afzeggingen binnen. “Maar dat kan zo veranderen.”

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Horecabezoekers Alphen aan den Rijn mogen vannacht tot 02.30 uur naar binnen

    31 december 2025 om 11:43
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37

Aankomende evenementen

08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland