3 augustus 2011 om 10:27
< 1 min lezen

Internationaal dansfestival in Drenthe

ODOORN (ANP) – Ruim 600 dansers en danseressen doen vanaf woensdag tot en met zondag mee aan het 27e internationale folkloristische dansfestival SIVO in het Drentse Odoorn. De deelnemers zijn afkomstig uit de hele wereld.

Het dansfestival ontvangt dit jaar 18 internationale en vier Nederlandse dansgroepen. Onder de buitenlandse gasten zijn topacts uit onder andere Colombia, China en Rusland. De dansgroepen treden diverse malen op, op verschillende podia op festivalterrein De Goorns. Daarbij gaan ze gekleed in traditionele, kleurrijke kostuums. Jaarlijks trekt het festival tussen de 20.000 en 25.000 toeschouwers.

SIVO begint woensdag om 19.00 uur met een defilé van alle dansgroepen over het festivalterrein en sluit zondag aan het eind van de middag met wederom een defilé.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland