7 juli 2011 om 14:24
< 1 min lezen

Alle horecabedrijven moeten bordje met de rookregel bij de toegang ophangen

Alle horecabedrijven zullen de voor hetbedrijf geldende rookregel bij de ingang duidelijk kenbaar moetenmaken. Dus niet alleen de rookcafés moeten dus een sticker plakkenof een bordje ophangen (met de mededeling ‘roken toegestaan’ of eenduidelijk pictogram).

Ook alle andere horecabedrijven moeten eensticker plakken/bordje ophangen. Maar dan met de mededeling ‘rokenverboden’ of een pictogram dat het voldoende duidelijk maakt.

De Koninklijke Horeca Nederland (KHN) stelt op aanvraag stickers aanleden ter beschikking

Om haar leden te helpen met desticker/bordjesplicht om te gaan heeft KHN nieuwe stickersontwikkeld. De horecaondernemeners kunnen tot 5 stickers gratisstickers bestellen.

KHN woordvoerder Joris Prinssen meldedat er al meer dan 200 ondernemers de stickers hebben aangevraagd.

Leden van KHN kunnen de stickersbestellen door een mail te sturen naar info@khn.nl of door te bellenmet 0348 – 489489.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland