20 mei 2011 om 17:10
< 1 min lezen

Janice Dickinson laat klanten restaurant meezoeken naar twee valse tanden

Voormalig topmodel Janice Dickinson (56) liet in restaurant Sant Ambroeus in Southampton bij New York de andere klanten meezoeken naar twee valse tanden die ze niet meer terugvond. Dat meldt Het Laatste Nieuws.

Dickinson had de tanden uitgedaan om makkelijker te kunnen eten en had ze in een servet gestopt. Na het diner bleken de tanden spoorloos.

“Waren ze in de soep gevallen? Die dingen zijn zo duur dat je er een klein dorp mee te eten kan geven”, vertelde ze nadien uit op een roddelsite. Dickinson zocht op handen en voeten de vloer af en maande de andere gasten aan hetzelfde te doen. Uiteindelijk mét succes.

Dickinson, die bekend staat als een vaste klant van de plastische chirurg, is altijd heel open geweest over die behandelingen. Over haar gebit was minder bekend. Tot nu: ze heeft dus minstens twee witte parels die vlot uitneembaar zijn.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party
    • Evenementen

    Onduidelijkheid rond kaartafhandeling Mamma Mia! The Party

    3 september 2025 om 10:37
  • Burgemeester Zandvoort: 'Ontzettend gezellige dag'
    • Evenementen

    Burgemeester Zandvoort: ‘Ontzettend gezellige dag’

    1 september 2025 om 12:36

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland