13 mei 2011 om 11:53
< 1 min lezen

Doorstart De Haard in Bosschenhoofd

In het Brabantse Bosschenhoofd opent binnenkort restaurant De Haard zijn deuren. De Haard is een doorstart van het vorig jaar failliet gegane Auberge d’n Haard, zo meldt BN/De Stem.

Raymond en Ivan Smulders zagen de potentie van het restaurant en de locatie en besloten een bod te doen bij de curator. Volgens de broers is de sfeer van Auberge d’n Haard behouden gebleven in het nieuwe restaurant.

Het niveau van de kaart is nagenoeg gelijk gebleven. Ivan: “Geen eetcafé en ook geen sterrenrestaurant. Wel een plek waar de kwaliteit bovenaan staat, met de beste producten, maar ook betaalbaar.”

De broers maken veel gebruik van streek- en biologische producten. Dat laatste was de wens van het echtpaar De Vries, de vorige eigenaren, die natuurliefhebbers zijn.

Op 27 en 28 mei zullen de deuren voor het eerst weer opengaan tijdens een zogenaamde try-out voor het nieuwe personeel.

© Nationale Horecagids 

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • wijn in cadeauverpakking
    • Evenementen

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Evenementen

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

08 Mar
Horecabeurs Goes 2026
  • Zeeland
29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg