23 oktober 2012 om 11:09
< 1 min lezen

Vrijspraak voor overval op McDonalds

AMSTERDAM (Novum) – Een man die vorig jaar tot vier jaar cel werd veroordeeld voor een overval op een McDonald’s in Santpoort-Noord is maandag in hoger beroep vrijgesproken. Het gerechtshof in Amsterdam acht niet bewezen hij op de dag van de overval de beschikking had over de vluchtauto.

Bij de overval op 27 maart 2010 werden vuurwapens gebruikt. De daders maakten een aanzienlijk bedrag buit. De rechtbank in Haarlem veroordeelde de man in mei 2011 tot vier jaar celstraf. Enkele getuigen meenden hem te hebben herkend op beelden van de overval die waren getoond in opsporingsprogramma’s. Die zijn echter volgens het hof niet voldoende betrouwbaar en geloofwaardig.

De man heeft tijdens het politieonderzoek en bij de rechtbank voornamelijk gezwegen. Bij het hof heeft hij iedere betrokkenheid ontkend. Ondanks belastende feiten en omstandigheden kan hij niet worden veroordeeld, concludeerde het hof.

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Fastfood

    Faillissement dreigt voor De Pizzabakkers na sluiting

    15 oktober 2025 om 14:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland