‘Lekker van Streek, Toer de Boer’ vanaf dinsdag 2 mei op Omroep Brabant
27 april 2023 om 13:17
< 1 min lezen

‘Lekker van Streek, Toer de Boer’ vanaf dinsdag 2 mei op Omroep Brabant

Chef Danny Jansen uit Raamsdonksveer heeft met zijn televisieprogramma ‘Lekker van Streek’ al meerdere seizoenen de lekkerste gerechten gemaakt. Het programma wordt dit seizoen in een nieuw jasje gestoken en heet ‘Lekker van Streek, Toer de Boer’, dat vanaf 2 mei wekelijks op dinsdagavond op Omroep Brabant te zien is. Dit meldt Omroep Brabant.

Dit seizoen trapt Jansen in het zadel om zijn ingrediënten bij elkaar te fietsen. Wist je dat Brabant verschillende ‘Foodbeleving’ routes rijk is? Langs deze routes kom je niet alleen langs mooie plekjes in Brabant, maar je komt ook langs verschillende boeren waar je streekproducten voor een lekkere maaltijd zo kunt kopen. Goed en gezond eten is belangrijk, maar weet ook wat en waar je de producten vandaan haalt.

Recepten 

Jansen gaat op pad om de lekkerste gerechten te maken met ingrediënten direct van Brabantse bodem. Vanaf 2 mei is iedere dinsdagavond vanaf 17.15 uur (daarna ieder uur herhaald) een nieuwe aflevering van ’Lekker van Streek’ op Omroep Brabant te zien. Op de website omroepbrabant.nl/lekkervanstreek vind zijn alle recepten en fietsroutes terug te vinden.

Lekker van Streek wordt mede mogelijk gemaakt door ZLTO, Provincie Brabant en VisitBrabant Routebureau.

Door: Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van restaurant
    • Restaurant

    De Librije brengt eerbetoon aan Jonnie Boer met nieuw kookboek

    Vandaag om 10:24
    • Restaurant

    Zwolle eert Jonnie Boer met Cruyff Court

    11 november 2025 om 15:07

Aankomende evenementen

11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland