29 december 2011 om 10:53
< 1 min lezen

Ontwerper eerste Happy Meal Box overleden

AMSTERDAM (Novum) – Illustrator Simms Taback, die de tekening op de eerste Happy Meal Box van fastfoodketen McDonalds ontwierp, is zondag overleden. Dat staat in een verklaring op zijn website. Taback is 79 jaar oud geworden.

Naast grafisch ontwerper en illustrator was Taback ook schrijver van kinderboeken. Voor Joseph Had a Little Overcoat uit 1999 won hij een jaar later de Caldecott Medal voor het beste geïllustreerde kinderboek van het jaar.

Taback werd geboren in New York en groeide daar op in stadsdeel The Bronx. Hij werkte onder meer als art director bij het dagblad The New York Times. Hij was oprichter van The Illustrators Guild, dat later tot de New York Graphic Artists Guild werd omgedoopt.

Relevante artikelen

Alles van fastfood
    • Fastfood

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    Gisteren om 14:43
    • Fastfood

    Faillissement dreigt voor De Pizzabakkers na sluiting

    15 oktober 2025 om 14:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland