2 maart 2012 om 09:32
< 1 min lezen

Politie klaar met onderzoek op Angels-terrein

AMSTERDAM (Novum) – De politie heeft het onderzoek op het voormalige clubterrein van de Hells Angels in Amsterdam gestaakt. Vrijdag maakt de politie de resultaten bekend en waar de speurtocht zich op richtte, meldt een woordvoerder van de politie donderdagavond.

Woensdagochtend werd begonnen met het onderzoek op het terrein aan de H.J.E. Wenckebachweg. Het terrein werd afgezet met zwarte schermen en de politie bracht onder meer een graafmachine en speurhonden mee. Waar naar is gezocht en of het onderzoek iets heeft opgeleverd wilde de politie toch nog toe niet zeggen.

Het clubgebouw van de Hells Angels werd vorige maand gesloopt nadat de motorclub en de gemeente na jaren een overeenkomst hadden bereikt. De gemeente heeft een andere bestemming voor het terrein dat de motorclub zo’n veertig jaar in gebruik heeft gehad. De Angels kregen vier ton vertrekpremie mee. Ze hebben nog geen ander onderkomen.

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland