20 januari 2012 om 14:59
< 1 min lezen

Amsterdams biertje goud waard

AMSTERDAM – In Heineken’s Goed Getapt-wedstrijd staan twee Amsterdamse cafés in de top drie, zo meldt AT5.

400 horecagelegenheden in de Amsterdamse regio deden mee aan de wedstrijd. Afgelopen jaar werden de cafés vijf keer bezocht door een mystery guest, die keek naar de kwaliteit van het bier, de taptechniek van de uitbater en de sfeer in het café.

Dit jaar is de verkiezing gewonnen door café Matchroom Sloten in Amsterdam. Op de derde plaats staat Café Lange Leo.

Eigenaar van Matchroom Sloten is blij met zijn Gouden Tapknop-prijs. ‘Wij zijn erg trots op deze prijs omdat dit een erkenning en waardering is voor onze gastvrijheid en de kwaliteit van ons goed getapte bier”

Leo Leeflang, eigenaar van Café Lange Leo, is ook zeer tevreden met zijn prijs. “Goed tappen is hartstikke belangrijk, dat weet ons hele team! Het is fantastisch om hiervoor beloond te worden. Uiteraard gaan we volgend jaar voor de Gouden Tapknop!”

Op 22 januari strijden nog 100 horecaondernemers uit het hele land in Ahoy Rotterdam voor het felbegeerde Gouden, Zilveren of Bronzen Fust.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland