2 november 2011 om 12:22
< 1 min lezen

Geluidsman krijgt kapot bierglas in gezicht geduwd

ALKMAAR – Op maandagmorgen hield de politie een 26-jarige Alkmaarder aan op verdenking van mishandeling van een 41-jarige plaatsgenoot in een café aan de Houttil in hun woonplaats.

Het slachtoffer was werkzaam in het café als geluidsman. Hij had al een paar keer de verdachte gewaarschuwd die vervelend met een glas bier in zijn handen boven zijn apparatuur hing en met zijn vingers aan de knoppen zat te draaien.

Nadat de geluidsman even buiten was geweest en weer terug liep naar zijn spullen, werd hij onderweg weggeduwd door de verdachte. Toen hij hier een opmerking over maakte, sloeg de verdachte zijn bierglas kapot op de bar en stak het glas in het gezicht van het slachtoffer. Daarna sloeg hij hem ook in zijn gezicht.

Het slachtoffer werd voor behandeling van zijn verwondingen overgebracht naar het Medisch Centrum Alkmaar. Hier moest zijn gezicht op meerdere plaatsen worden gehecht.

De verdachte werd ter plaatse door horecaportiers aangehouden en korte tijd later overgedragen aan de gewaarschuwde politie.

De man is voor onderzoek overgebracht naar het politiebureau.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43
    • Cafe

    Horeca Overijssel treedt hard op tegen overlastgevers

    10 oktober 2025 om 11:34

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland