Old Pulteney verkozen tot beste whisky
AMSTERDAM – Jim Murray, whiskykenner, heeft de single malt whiskey ‘Old Pulteney’, uit één van de meest afgelezen distilleerderijen van schotland uitgeroepen tot de beste whisky van het jaar. Dat meldt nu.nl.
Een journalist en de whiskykenner proefde meer dan 1.200 verschillende soorten whisky en gaf Old Pulteney 97,5 van de 100 punten.
“De 21-jaar oude Old Pulteney sprong er uit door z’n vitaliteit, charisma en klasse”, licht Murray z’n keuze toe. “Pulteney mist de middelen om zijn whisky bekendheid te geven, dus ik hoop dat dit helpt om hem bekend te maken bij een breed publiek.”
Een vertegenwoordiger van Pulteney vertelt dat ze heel gelukkig zijn met de prijs en het een bekroning vinden op hun vakmanschap.
© Nationale Horecagids