11 augustus 2011 om 18:02
< 1 min lezen

Verdachte steekpartij Molenhoek langer vast

MOLENHOEK – De 48-jarige Maldenaar, die ervan wordt verdacht de 65-jarige eigenaar van Café de Heumense Molen in Molenhoek te hebben neergestoken, blijft 14 dagen langer in de cel. Dat heeft de rechter-commissaris bepaald, zo meldt Omroep Gelderland.

Uit verklaringen van getuigen bleek dat de verdachte zich vrijdagavond vervelend had gedragen in het café aan de Rijksweg en door de eigenaar uit de zaak was gezet. Korte tijd later kwam de man terug met een mes en stak daarmee in op de cafébaas. Hij bleek door twee familieleden weer naar het café te zijn teruggebracht.

De 48-jarige werd korte tijd later in zijn woning in Malden aangehouden. Ook de familieleden, twee vrouwen van 23 en 26 jaar oud uit Molenhoek, zijn opgepakt. Beiden zijn na verhoor vrijgelaten.

De kroegbaas raakte bij de steekpartij zwaargewond en ligt nog in het ziekenhuis.

Relevante artikelen

Alles van cafe
    • Cafe

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50
    • Cafe

    Horeca makelaar: specialist in koop, verkoop en huur van horecapanden

    17 oktober 2025 om 14:43

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland