8 november 2011 om 14:30
< 1 min lezen

Hoogste restaurant van Friesland gaat open

LEEUWARDEN – Restaurant-bar-lounge LOFT, straks gevestigd op de elfde etage van het WTC hotel in Leeuwarden, opent zoals gepland op 9 november haar deuren voor publiek. Het restaurant is vrij toegankelijk voor iedereen om te genieten van een drankje of een diner met spectaculair uitzicht over de stad Leeuwarden.

In het Nederlandse en Engelse woordenboek vinden we bij de uitleg van ‘Loft’ de betekenis: een vliering of bovenste verdieping van een groot gebouw en in de Friese taal heeft ‘Loft’ de betekenis van lucht. Het restaurant bevindt zich letterlijk in de lucht en biedt een panoramisch uitzicht over de hoofdstad van Friesland. Gasten kijken uit over de historische wijk de Vossenpark met daarachter het centrum en zien de akkers en weilanden aan de westkant van de stad.

Restaurant LOFT is niet alleen het hoogste restaurant van Friesland maar is ook uniek met haar restaurantconcept. Het introduceert namelijk het trolleyconcept. Gasten kunnen vanaf de trolley een keuze maken uit meerdere voor- en nagerechten. Daarnaast is er gekozen voor zoveel mogelijk regionale, duurzame en veelal biologische producten. Het restaurant is vanaf 9 november geopend voor publiek en hotelgasten.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van restaurant
    • Restaurant

    Zwolle eert Jonnie Boer met Cruyff Court

    11 november 2025 om 15:07
    • Restaurant

    Wat is het verschil tussen een normale parasol en horeca parasol?

    4 november 2025 om 11:50

Aankomende evenementen

15 Nov
HORECA EXPO 2025
  • Buitenland
11 Jan
Horecava 2026
  • Noord-Holland
08 Feb
HorecaEvenTT 2026
  • Friesland