27 oktober 2011 om 16:41
< 1 min lezen

Brunchbuffet bij Restaurant Aangenaam

HEERHUGOWAARD – Vanaf oktober staat er bij Restaurant Aangenaam in Heerhugowaard weer iedere tweede zondag van de maand een uitgebreid brunchbuffet klaar. Dat meldt Dichtbij.

Gasten kunnen kiezen uit een ruim assortiment. Het eerste brunchbuffet is gepland op 13 november tussen 11.30 en 14.00 uur.

Laura Ursem van Restaurant Aangenaam: “Na een korte zomerstop zijn we weer gestart met onze brunchbuffetten. Afgelopen jaar bleken die heel populair te zijn. Mensen vinden dit een goede gelegenheid om een familiefeestje te vieren, bijvoorbeeld een verjaardag. Ook bedrijven grijpen deze mogelijkheid aan om met het hele team (en vaak ook partners) gezellig een hapje te eten. Samen eten versterkt altijd de onderlinge band. Met onze gastvrijheid en ruime keuze aan producten dragen wij daar graag aan bij. We kunnen mensen hiermee veel werk uit handen nemen en voor de prijs hoeven ze het niet te laten.”

Voor meer informatie klik hier.

© Nationale Horecagids

Relevante artikelen

Alles van restaurant
  • wijn in cadeauverpakking
    • Restaurant

    Leuke cadeaus voor een echte bourgondiër

    19 september 2025 om 13:39
  • Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s
    • Restaurant

    Brand bij Domino’s Heiloo veroorzaakt door opladende accu’s

    17 september 2025 om 12:44

Aankomende evenementen

29 Mar
Noord-Hollandse Horecabeurs 2026
  • Noord-Holland
20 Sep
Gastvrij Rotterdam 2026
  • Zuid-Holland
04 Oct
BBB Maastricht 2026
  • Limburg